Brenna | Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
WWW.KACZYCE.NET - Twój portal internetowy

Ustaw jako stronę startowa Napisz e-mail do mnie   Forum Kaczyce.NET 

Rajdy - Galeria -->
Chcielibysmy, stworzyc nowa strone.... ale musicie w tym pomóc :-) (ostatnie zmiany na stronie byly wykonane okolo 10 lat temu, glównie polegaly one na wygaszaniu kolejnych dzialów, kiedys ta strona zyla i miala sie dobrze...). wracamy?!

Jezeli macie jakies aktualne (zdjecia Waszego autorstwa), historyczne zdjecia Kaczyc, czy tez jakies pomysly na strone, prosze o kontakt - kliknij tutaj

PROGRAMY DO ¦CIˇGNIĘCIA
Programy użytkowe, graficzne, DivX odtwarzacze, kodeki, etc. Programy internetowe Programy do nagrywania CD/DVD i inne
DivX 5.2.1 Bundle dla Windows 2000/XP
Nowa wersja kodeków DivX oraz odtwarzacz DivX Player. Kodeki te zapewniaj± doskonał± jako¶ć obrazu przy niezbyt dużej wielko¶ci pliku.

WinDVD 7.0
WinDVD 7.0 to najnowsza wersja jednego z lepszych i popularnych odtwarzaczy płyt w formacie DVD. Jednak jest to nie tylko odtwarzacz płyt DVD ale również pełni role uniwersalnego odtwarzacza. Program otworzy każdy film w każdym formacie. Posiada nowy interaktywny panel obsługi oraz posiada opcje wizualizacji czyli jesli gra jakas muzyka to w okienku w rytm muzyki przejawiaja sie obrazy. Daje rowniez nam mozliwosc tworzenia szybkich klipów z kawałka filmu lub zdjęć. Posiada równiez w sobie moduły audio i video center. Audio center odpowiedzialny jest za miksowanie muzyki oraz za tworzenie dynamicznej muzyki. Video center odtwarza w wysokiej jakosci filmy.
PowerDVD 6.0
PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy płyt DVD na rynku. Niestety żeby korzystać cały czas z programu należy wykupic licencję. Program odtwarza oprócz płyt DVD równiez większo¶ć formatów plików audio-wideo. Program posiada ładny i przejrzysty interfejs. W prosty sposób zarzadzamy naszymi płytami/filmami. Warto wypróbować.

AnyDVD 5.1.1.1 PL
AnyDVD pozwala na obej¶cie zabezpieczenia CSS (oraz innych) oraz kodu regionalnego każdego filmu zapisanego na kr±żku DVD. Nie potrzebujemy do tego nawet odtwarzacza, który umożliwia zmianę regionu. AnyDVD robi to "w locie". Program posiada polski interfejs.

DivX Free 5.0.5b 
opis: najnowszy i najpopularniejszy kodek do filmów.

Dr. DivX 1.02  
opis: program pozwalaj±cy na konwersję filmów na popularny format DivX, stworzony przez firmę DivX Networks będ±c± jednocze¶nie oficjalnym kontynuatorem tego formatu.
GDivXPlayer 1.9.9.5  
opis: w zasadzie odtwarzacz filmów jakich wiele. Jego jednak podstawow± zalet± s± niskie wymagania sprzętowe.
CinemaPlayer 1.5
CinemaPlayer to program do odtwarzania filmów z napisami. Rozpoznaje wszystkie popularne formaty napisów i list odtwarzania (playlisty). Potrafi również odtwarzać pliki dĽwiękowe (wav, mp3) oraz napisy do piosenek w formacie LRC. Odtwarzacz cechuje szybko¶ć działania, prostota i intuicyjno¶ć obsługi oraz dzięki niezależno¶ci od Windows Media Player niskie wymagania sprzętowe.

BluePlayer Pro PL
BluePlayer jest programem typu Freeware (bezpłatny), czyli całkowicie darmowym. Można go używać bez żadnych ograniczeń. Jednak autorzy zastrzegaj± sobie prawo do wprowadzania jakichkolwiek zmian i poprawek bez ich wiedzy i zgody. Dystrybucja programu nie jest ograniczona (za wyj±tkiem dystrybucji na CD - wymaga zgody autorów). Autorzy nie odpowiadaj± za jakiekolwiek błędy i szkody wynikłe z użytkowania programu, gdyż został on przetestowany i sprawdzony.

BluePlayer Pro PL
BluePlayer jest programem typu Freeware (bezpłatny), czyli całkowicie darmowym. Można go używać bez żadnych ograniczeń. Jednak autorzy zastrzegaj± sobie prawo do wprowadzania jakichkolwiek zmian i poprawek bez ich wiedzy i zgody. Dystrybucja programu nie jest ograniczona (za wyj±tkiem dystrybucji na CD - wymaga zgody autorów). Autorzy nie odpowiadaj± za jakiekolwiek błędy i szkody wynikłe z użytkowania programu, gdyż został on przetestowany i sprawdzony.

ALLPlayer 2.2.3 PL
Program do ogl±dania filmów z napisami (np.DIVX). Wersja znacznie bardziej rozbudowana i poprawiona w stosunku do ALLPlayer V2.1. Tylko ta wersja ma możliwo¶ć czytania napisów przez LEKTORA, możliwo¶ć regulacji barwy, ostro¶ci itp., opcję LIVEUPDATE, możliwo¶ć naprawy i podgl±du plików AVI np. nie do końca pobranych przez programy P2P (kazaa, MarBitTorrent itp.) Ta wersja jest oparta na zupełnie nowym silniku.

SubEdit Player build 4043 PL
SubEdit Player jest odtwarzaczem filmów oraz edytorem napisów. Program wykorzystuje systemowego Media Player'a w wersji 6.4 lub nowszej. SubEdit Player posiada wiele opcji: przesunięcie geometryczne napisów, ł±czenie zbyt szybko znikaj±cych napisów oraz wiele innych. W najnowszej wersji została dodana opcja "Plik" -> "Pobierz napisy z internetu" (Ctrl+B).
Dr. DivX 1.0.6
Program jest służy do konwersji plików (filmów) na format DivX. Program obsługuje formaty: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DV, AVI, WMV, AVS i innych. Aplikacja ma wiele użytecznych funkcji, któtre ułatwi± nam obsługe programu.

Subedit-Player build 3875 
opis: odtwarzacz multimedialny.

WinDVD 5.0 
opis: odtwarzacz filmów DVD.

Winamp 5.093 Full PL
Winamp jest znakomitym odtwarzeczem plików audio (nie tylko) popularnym na całym ¶wiecie. W wersji Full s± dostępne 2 skórki nowoczesna i standartowa. Program odtwarza: pliki audio (MP3, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT, MIDI i inne) oraz pliki video: (AVI,ASF,MPEG,NSV) Ważn± zalet± programu jest wspieranie odtwarzania radia i tv ( program posiada baze kilkuset bezpłatnych stacji).

Media Center 11.0
Media Center to kolejny multimedialny "kombajn". Posiadajacy w sobie mnóstwo narzedzi jak choćby: odtwarzanie wszystkich plików multimedialnych, zgrywanie plików z płyt audio do formatu WAV lub MP3, i to co staje sie podstaw± w tego typu programach mozliwosc nagrywania płytek audio. Jednak to nie wszystko: program posiada równiez funkcje pozwalaj±ce na odsłuchiwanie stacji radiowych z całego ¶wiata oraz przegl±danie telewizji internetowej. Inne funkcje to m.in: mozliwosc sterowania pilotem, nagrywanie z karty TV, obsługa kamer cyfrowych i wszlekich obrazów oraz bardzo duzo skinów do programu.

Vplayer 0.6e plus 
opis: odtwarzacz do filmów. wersja instalacyjna skórki + przykładowy zestaw plików dla CD menu

Xvid 17.07.2003  
opis: Jeden z kodeków coraz czę¶ciej używanych do kompresji filmów, a przez to wymagany przy ich otwieraniu.


Programy graficzne

ACDSee 7.0.102 PL
ACDSee to chyba najlepsza przegl±darka graficznna, która nie jest tylko zwykł± przegl±dark± ale uniwersalnym narzędziem do obróbki grafiki. ACDSee pozwala min. na wypalanie plików na CD/DVD co nie było możliwe w starszych wersjach tego programu. Nowa wersja umożliwia również przegl±danie zdjęć w orginalnych formatach RAW, obsłoguje aparaty: Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus, Kodak, Minolta i innych.
Photoshop Album 2.0 Starter Edition
Przegl±darka graficzna z możliwo¶ci± katalogowani zdjęć. Program posiada wiele opcji pomocnych przy tworzeniu elektronicznego albumu.
Blender 2.37a
Program do modelowania 3D umożliwiaj±cy tworzenie animacji, post-produkcji itp. Program jest bardzo rozbudowany i wszechstrony co daje pole do popisu nie tylko domowym amatorom grafiki 3D. Blender działa na kilku platwormach sprzętowych.

HandySnap 1.1
Bardzo prosty w obsłudze program to tworzenia zrzutów ekranu. Teraz wystarczy jedno kliniecie by cały ekran lub jego fragment wygl±dował na twoim HDD.

FotoOffice 3.0 PL
Nowa wersja tego programu napewno ucieszy jej dotychczasowych użytkowników dzięki wielu nowym, nowatorskim rozwi±zaniom.
Wersja 30dniowa.
CoffeeCup FreeViewer 2.6 
opis: bardzo dobrze przegl±darka graficzna, formaty: GIF, JPG, BMP, PNG, ICO, CUR, JPEG,PCX.

HyperSnap-DX 5.62.05 PL
Następny program do zrzutów ekranu pod Windowsy z opci± edycji zrzuconych obrazów.
ColorShop 1.1.1.5 PL
Program umożliwia pobranie dowolnego koloru (piksela) z naszego ekranu monitora i zapisaniu go jako kolor HTML (#FFFFFF), RGB lub CMYK.

Corel Draw 11  
opis: popularny program graficzny

Xara 3D 6.0
Xara to niezbyt skomplikowany program do tworzenia napisów 3D.

GIF Movie Gear 3.0.2 
opis: znakomity program do sklejania obrazków w filmiki (gify).

IconXP v1.21 
opis: IconXP v1.21 pozwala profesjonalnym jak i amatorskim grafikom tworzyć i edytować ikony.

Macromedia Fireworks MX 
opis: program do obróbki grafiki

Macromedia Flash MX 
opis: program do tworzenia gifów, banerów i innych animacji.

Paint Shop Photo Album 4.01 
opis: Paint Shop Photo Album to program do tworzenia albumów ze zdjęciami o ponadprzeciętnych możliwo¶ciach.
Paint Shop Pro 8.01 
opis: program graficzny służ±cy do tworzenia i obróbki grafiki.

PPSee 1.21
Fajny program do tworzenia galerii zdjęć z aparatów cyfrowych i innych urz±dzeń. Przegl±darka graficzna.


HiDownload 6.8
opis: HiDownload to program do ¶ci±gania plików z internetu. Posiada możaliwo¶ć ¶ci±gania pojedyńczych plików jak i ich całych listy. Program umożliwia zatrzymanie i wznowienie sci±ganej muzyki lub filmu.

BearShare 5.0.2
Program P2P do pobierania plików z internetu. BearShare korzysta z sieć Gnutelli. Polskim odpowiednikiem serwera numerów IP jest http://www.gnutella.pl. BearShare pozwala na współdzielenie i wyszukiwanie każdego typu plików, takich jak .mp3, .mpg, .avi, itd.

Copernic Agent Basic 6.01 
opis: Wyszukiwarka internetowa, wykorzystuj±ca ponad 80 Ľródeł informacji, pogrupowanych w dziewięć kategorii.

DC++ 0.674
Nowa wersaj nowego klienta która nie jest nadładk± na Direct Connecta a samodzielnym programem umożliwiaj±cym ¶ci±ganie plików z sieci. Program jest dostępny w wersji polskojęzycznej. DC++ to jeden z bardziej udanych programów P2P jakie się ostatnio pojawiły.

eXeem Lite 0.24
eXemm to nowy program P2P do wymiany plików w sieci. Aplikacja bazuje na idei BitTorrenta. Wersja Lite jest wersj± odchudzon±, postawow± różnic± jest to że nie pojawiaj± się niechciane reklamy jak ma to miejce w "pełnej" wersji.

eMule 0.46a PL
Ten program zna chyba każdy. Jeden z największych i najbardziej znanaych programów P2P. Program rozwijany jest w idei OpenSource chyba dzięki której zawdzięcza swój tak szybki rozwój.

Download Accelerator Plus 5.3.0.0  
opis: Program do pobierania plików z internetu. Potrafi wznawiać poł±czenie, dzielić pliki przez co ¶ci±ganie pliku odbywa się szybciej.

IncrediMail XE build 1930
Klient e-mail o ładnej, przyjemnej szacie graficzniej. Aplikacja posiada wiele opcji których brakuje Outlookowi.

eDonkey 2000 1.2.2
Dobrze znany program P2P. Polecamy.

Pomocniczek NxG3 1.0.1 PL
Edytor stron www. Posiada kolorowanie składni, podgl±d edytowanego dokumentu, liczne generatory, szybki edytor tagów i wiele innych ciekawych rozwi±zań ułatwiaj±cych webmaster± tworzenia witryn internetowych.

ezHTML  
opis: program służ±cy do szybkiej i wygodnej edycji internetowych stron WWW.

WebMajster 3.0 PL
Republika WWW udostępniła najnowsz± wersję WebMajstra3. Jest to program pracuj±cy w wersji off-line, czyli wymaga zainstalowania w komputerze użytkownika. Aplikacja bezpłatna.

FastNet99 4.3 
opis: program odczuwalnie przyspieszaj±cy korzystanie z internetu dzięki zminimalizowaniu konieczno¶ci korzystania z DNSów przez przegl±darke/system.

FlashFXP 2.1 Build 923 
opis: klient FTP umożliwiaj±cy transfer zbiorów pomiędzy komputerem i serwerem, a nawet pomiędzy dwoma zdalnymi serwerami. Pliki do przesłania ustawiane s± w kolejkę, po pobraniu której może nast±pić automatyczne rozł±czenie poł±zenia. Także po zerwaniu transferu program może się poł±czyć i automatycznie kontynuować przerwan± czynno¶ć.
Mozilla 1.7.6 PL
Alternatywna przegl±darka stron www, dużo bardziej przyjazna niż IE. Mozilla umożliwia min. otwieranie kolejnych stron jako zakłaki, posiada wbudowan± blokadę wyskakuj±cych okienek która może umilić życie nie jednemu wielbicielowi serfowania po necie.
Fresh Download 5.70  
opis: menedżer pobrań, który pozwoli szybciej ¶ci±gać pliki.

Gadu gadu 6.0.0.133 
opis: najnowsza wersja GG

Getright 5.02  
opis: program wspomagaj±cy ¶ciaganie plików z internetu.

ICQ Pro 2003a  
opis: najpopularniejszy komunikator internetowy na ¶wiecie.

Mozilla Firefox 1.0.4 PL
Darmowa przegl±darka WWW. Następna godna polecenia alterantywa dla IE. Aplikacja działa na wielu platformach sprzętowych. Bezsprzeczn± zalt± Mozilla Firefox jest to, że jest mała i szybka, a jednocze¶nie oferuje szerokie możliwo¶ci. Program pozwala przegl±dać strony www szybciej, bezpieczniej i wygodniej niż inne przegl±darki internetowe.
Opera 7.54u2 (z Java) PL
Następna bardzo dobra przegl±darka internetowa będ±ca godn± polecenia alternatyw± dla IE. Przeg±darka posiada zintegrowanego klienta e-mail oraz czytnik grup news.

Internet Tweak 4.15 
opis: Optymalizuje poł±czenie z Internetem - zwiększa wydajno¶ć modemu poprzez zmianę niektórych ustawień np. IPMTU i NDI cache. Pozwala zmienić animowane logo Explorera i pasek tytułowy. Zawiera również opisy wielu pomocnych tipsów.

Gadu+ 2.6 PL
Ładniejszy i bardziej funkcjonalny wci±ż najpopularniejszy komunikator sieciowy w naszym kraju.

ICQ 5.03 PL
ICQ to rewelacyjny komunikator, popularny na całym ¶wiecie,
posiadaj±cy przyjazny interfejs oraz bardzo duże możliwo¶ci.Kazaa Lite K++ 2.4.2 ENG 
opis: najnowsza wersja znakomitego programu do ¶ci±gania plików np: mp3, filmy itp poprzez sieć P2P.

Skype 1.3.0.51 Final PL
Skype jest darmowym programem, służ±cy do rozmów przez internet. Został stworzony przez autorów programu Kazaa, a do połaczeń używa innowacyjnej techologii P2P (peer-to-peer). W przeciwieństwie do Kazzy nie jest obci±żony żadnym oprogramowaniem szpiegowskim, banerami, reklamami, co znacznie uprzyjemnia jego używanie.

Macromedia Dreamweaver MX 
opis: Profesjonalny program do tworzenia stron www

mIRC 6.1 
opis: prosty w użyciu program do IRC.

The Bat! 2.00 Beta 4 
opis: bardzo dobry klient email. ¶wietna alternatywa dla Outlook Expressa.

WP Kontakt 2.7.0 Beta 3 
opis: Komunikator internetowy WP

CuteFTP 7.01 Professional
Profesjonalny klient FTP. Program posiada rozbudowane możliwo¶ci jak np. poł±czenie z wieloma serwerami jednocze¶nie, obsługiwanie protokołu FTP wersja Pro radzi sobie HTTP i HTTPS (HTTP Secure), a także FTPS (SSL), SFTP (Secure FTP z użyciem SSH2), S-Key.
SmartFTP 1.5.988.22
Następny klinet ftp.

Alcohol 120% v1.4.6.711 
opis: nowy program służ±cy do kopiowania zabezpieczonych kr±żków CD oraz ich emulowania. Jak twierdz± autorzy, aplikacja przewyższa swymi możliwo¶ciami programy CloneCD i DAEMON Tools

BadCopy Pro 3.65 
opis: bardzo przydatny program dla tych którzy maj± problemy ze skopiowaniem porysowanej lub uszkodzonej płyty CD.

ClonyXXL 2.0.1.5
ClonyXXL służy do wykrywania zabezpieczeń na płytach CD.

DAEMON Tools 3.47 PL
Aplikacja do emulowania napędów CD-ROM, DVD-ROM, oraz emulacji zabezpieczenia LaserLock, Safedisc, Safedisc 2.0 i wszystkich wersji Securom.

CDRlabel 7.0  
opis: program służy do tworzenia okładek na CD.

A-Ray Scanner 2.0.2.2
A-Ray Scanner wykrywa zabezpieczeń na płytach CD. Wykrywa praktycznie wszystkie znane zabezpieczania płyt CD pocz±wszy od Bad Sectorów, a skończywszy na najbardziej zaawansowanych - SafeDisc'u i SecuROM'ie. Program ma przejrzysty interfejs, a korzystanie z niego nie przysparza większych trudno¶ci. W tej wersji program wykrywa dodatkowo zabezpieczenie Trymedia ActiveMARK.

BadCopy Pro 3.75
Program dzieki któremu możemy odzyskać utracone dane prawie ze wszystkich nosników. Program działa w trybie automatycznym, jedynie co musi zrobić użytkownik to wskazać jakie pliki ma odzyskać.

ClonyXXL v2.0.1.5 PL 
opis: Clony XXL - program służ±cy do wykrywania zabezpieczeń na danej płycie CD. Program rozpoznaje większo¶ć zabezpieczeń stosowanych na rynku. Program posiada możliwo¶ć podgl±du dowolnego sektora danej płyty CDR.

CloneDVD 1.2 
opis: Program umożliwia wykonanie idealnej kopii płyty DVD.Wykonawc± CloneDVD nie jest firma Elby! - twórca CloneCD

DropToCD 1.1 beta 2 (AudioCD)
opis: Aplikacja firmy Sateira służy do tworzenia kompilacji Audio CD za pomoc± prostej techniki "przeci±gnij i upu¶ć".

Nero CD-DVD Speed 3.80 PL
Bezpłatny program do testowania napędów CD/DVD. Nero CD-DVD Speed umożliwia sprawdzenie szybko¶ci transferu, jako¶ci DAE, czasu dostępu i przesukiwania, użycie CPU, transferu z kontrolera, rozpędzania i homowania, ładowania i wysuwania.

IsoBuster 1.7 PL
Program służy do odzyskiwania danych z uszkodzonych płyt DVD/CD. IsoBuster odczytuje Ľle nagrane płytky, potrafi skanować płyty w poszukiwaniu błędów i rys, tworzy obrazy płyty w większo¶ci znanych formatów. Aplikacja jest po polsku jednak, niektóre opcje s± dostępne za opłat±.

FireBurner V2.2.0 
opis: Aplikacja do nagrywania płyt CD-R/W. Za jej pomoc± użytkownik może nagrać płyty zawieraj±ce dane komputerowe, muzykę lub będ±ce poł±czeniem tych dwóch możliwo¶ci. Program sam dekoduje pliki MP3, pozwalaj±c nagrać na ich podstawie płytę audio. Obsługiwane s± obrazy płyt w formatach CUE i BIN.

Profiler v1.2 PL 
opis: Profiler to narzędzie posiadaj±ce bazę różnych zabezpieczeń płyt CD (wł±cznie z najnowszymi zabezpieczeniami SafeDisc czy też SecuROM). Po wybraniu danego zabezpieczenia program uruchamia program CloneCD z odpowiednimi opcjami umożliwiaj±cymi skopiowanie płyty zabezpieczonej wybranym wcze¶niej zabezpieczeniem.

SafeLock v0.99.23 
opis: SafeLock jest polskim programem służ±cym do zabezpieczenia płyt audio, płyt CDR z filmami .avi oraz płyt CDR na których znajduj± się pliki wykonywalne typu *.exe. Program jest bardzo skuteczny w zabezpieczaniu, a po zarejestrowaniu umożliwia zabezpieczenie lepsze niż oferowane przez słynny SafeDisc.
WinISO 5.3 
opis: WinISO jest programem służ±cym do konwersji obrazów płyt CD. Program umożliwia wyci±gnięcie dowolnych plików z obrazów płyt.
Virtual CloneDrive 5.1.1.1 PL
Prosty w obsłudze program do zarz±dzania obrazami płyt CD z możliwo¶ci± emulowania napędów.
Virtual CD 7.0.0.1
Program Virtual CD umozliwia emulacje CD-ROMu, DVD-ROMu. Po prostu maj±c obraz płyty zrobiony przez Virtual CD lub inny program do nagrywania. Można emulować/wł±czać obrazy z rozszerzeniami: .ISO .BIN .CUE. Program umozliwia uruchomienie do 23 wirtualnych napedów CD/DVD. Dzieki temu programowi nie musimy już słuchać hała¶liwego CD lub DVD.

UltraISO ME 7.5.6.1045 PL
Potężne narzędzie pozwalaj±ce na tworzenie, rozpakowywanie, edytowanie, konwertowanie oraz wypalanie obrazów płyt CD. Dzięki niemu szybko i bezproblemowo można zmieniać pliki w obrazie ISO, tworzyć obrazy płyt CD oraz DVD (nie przekraczaj±ce 10 GB), jak również wypalać dyski na podstawie obrazów zapisanych na dysku twardym lokalnego komputera (dodatkowo można nadać im atrybut płyt startowych).


© Copyright 2005-2007 by Adrian Rybka. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Rybka Management System
An EastMind Computer Group - http://eastmind.org
Katalog stron EastMind Katalog stron Katalog stron Seo Supreme

Słowa kluczowe: kaczyce, portal internetowy, Adrian Rybka, KACZYCE, Rozrywka, Ogłoszenia, Kaczyc, Położenie, Historia, cieszyn, Galeria, Zebrzydowice, CIESZYŃSKI, Mapa, ¶l±ski, EastMind